Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"

Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"

Студентський фотоконкурс "МІЙ НУК"

Національний університет кораблебудування оголошує конкурс студентських фоторобіт. Найкращі роботи будуть роздруковані у великому форматі та розміщені у навчальних корпусах, а також використані при створенні дизайну нового сайту НУК!
Покажи якість!
Фотографії повинні мати високу роздільність. Для зйомки бажано використовувати фотокамеру. Фото, зроблені на смартфоні будуть розглядатись у разі їх високої якості та зважаючи на сюжетну цінність.
Фантазуй та вигадуй!
Обирай будь-який жанр! Архітектурна зйомка корпусів та приміщень НУК, яхт-клубу та яхт університету, портретні фото, сюжети з навчального процесу, фото зі студентського життя. Твоя уява не має меж! :-)
Надсилай фото!
Роботи приймаються в електронному вигляді у форматі JPG. Додатково треба надіслати цифровий негативи (RAW, DNG, тощо). У разі художньої обробки необхідно надіслатифото обов'язково надішли оригінал. Роботи приймаються на електронну адресу: contest@nuos.edu.ua
Додаткові бали за участь у конкурсі:
  • за участь у конкурсі студентська рада нараховує по 0,7 бала;
  • за перше місце - 3 бали;
  • за друге місце - 2 бали;
  • за третє місце - 1 бал.
Жюрі
До складу жюрі, яке оцінює творчі роботи, входять: представник керівництва університету, представники студентської ради, телебачення НУК та розробники офіційного сайту НУК.

Підсумки першого етапу конкурсу будуть розглянуті 29 листопада 2019 р.
Підписуйтесь на  офіційний Instagram  конкурсу щоб буди в курсі оновлень!
Кількість лайків до конкурсних робіт буде враховуватись при оцінюванні жюрі.