Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

НУК - Додаткові бали до академічних стипендій студентам денної форми навчання

Результати підрахунку додаткових балів ННІАЕ

Група

П.І.Б. студента

Кількість балів для рейтингу за Положенням*

1.       

1321

Бондаренко Д.С.

9,5

2.       

1321

Тютюрай Д.М.

4,5

3.       

1321

Дроздов П.В.

2,5

4.       

1341

Серго І.С.

3

5.       

1341

Топольник Д.В.

3

6.       

1341

Нікітченко В.К.

2,5

7.       

1341

Гарбуз В.О.

4,5

8.       

1351

Сакутін Б.

4,5

9.       

1361

Давидік М.І.

2,5

10.  

1361

Супрун Б.

1,5

11.  

1381

Тотх М.

4,5

12.  

1381

Ладиженська А.І.

2

13.  

1327ст

Кравченко Д.

1,5

14.  

1317ст

Крамер Д.

1,5

15.  

1347ст

Кущев В.С.

10

16.  

1357ст

Клімов О.

1,5

17.  

1367ст

Голосний О.

1,5

18.  

1368ст

Зосимов В.

1,5

19.  

1377ст

Ярошинський О.В.

5

20.  

1377ст

Шматков І.В.

1

21.  

1377ст

Горбенко А.А.

1

22.  

1378ст

Солило О.О.

4,5

23.  

1387ст

Сизов М.

1,5

24.  

1397ст

Марач П.

1,5

25.  

2321

Нікуліна А.О.

2,5

26.  

2341

Кірьявайнен В.

1,5

27.  

2361

Дєлягін К.Є.

10

28.  

2361

Куценко М.Р.

4

29.  

2361

Єрощенков О.В.

10

30.  

2361

Жерж Н.В.

3

31.  

2361

Зінченко О.С.

3

32.  

2361

Булах А.О.

1

33.  

2361

Боровик В.О.

1

34.  

2361

Чмельов С.О.

1

35.  

2361

Ткаченко Д.І.

1

36.  

2361

Онишенко Н.С.

1

37.  

2361

Оружак І.В.

1

38.  

2361

Ярошеннський О.В.

1

39.  

2361

Кірія Д.Р.

1

40.  

2361

Васильчук А.О.

1

41.  

2381

Іванова А

3

42.  

2381

Харченко М

3

43.  

2381

Зубков А.П.

10

44.  

2381

Михайличенко А.В.

2

45.  

2381

Золотченко В.В.

9

46.  

2357ст

Михалевський М.О.

10

47.  

2357ст

Вишинський А.І.

10

48.  

2367ст

Клічановська В.І.

5

49.  

2377ст

Македонський К.О.

5

50.  

3311

Трандасір В.

1,5

51.  

3321

Смирнов О.Ю.

9

52.  

3321

Малахова Н.

8,5

53.  

3341

Сивук Д.О.

4,5

54.  

3361

Рябчук Д

2

55.  

3361

Волженко В.В.

4

56.  

3361

Біловол О.Д.

3

57.  

3361

Онипченко К.С.

2,5

58.  

3357ст

Панков І.В.

2

59.  

4321

Бабенко О.І.

9,5

60.  

4341

Тарабцев М.В.

5

61.  

4341

Горбов В.Ю.

7

62.  

4371

Оверченко П.В.

5

63.  

4381

Заноскіна П.В.

5

64.  

4381

Гратій А.О.

5

65.  

4381

Жагліна А.І.

5

66.  

4381

Хівріч В.В.

5

67.  

4391

Кисельова А.П.

5

68.  

5311м

Чущак А.

1,5

69.  

5321м

Равінський К.А.

10

70.  

5361м

Мельниченко А.

6,5

71.  

5362м

Борисов Д.Е.

2

72.  

5362м

Осаблюк А.І.

5

73.  

5362м

Іщенко І.П.

5

74.  

5362м

Залізняк Д.

6,5

75.  

5365м

Солодчук В

10

76.  

5365м

Осуховський В

10

77.  

5365м

Охотськй В

10

78.  

5366м

Плютенко В.В.

5

79.  

5371м

Гараєв К.Р.

5

80.  

5371м

Поворознюк О.С.

10

81.  

5371м

Фоменко Л.

10

82.  

 

Чущак А.В.

5

83.  

 

Угольніків Г.Г.

5

84.  

 

Мірошнік О.В.

2




Інститут: Навчально-науковий Інститут автоматики та електротехніки
Навчальний рік: 2019-2020
Семестр: Весняний


Повернення до списку