Профспілка співробітників НУК

Профспілкова організація викладачів та співробітників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Історія профспілкової організації університету розпочинається з 1920 року коли профспілковий уповноважений індустріального технікуму ( так тоді називався університет ) увійшов від імені колективу у місцевий комітет профспілки 2-го району спілки працівників освіти . А вже у 1925 році в технікумі був створений місцевий комітет профспілки на правах самостійного органу, який став прообразом  нинішнього профспілкового комітету університету.

Сьогодні профспілкова організація викладачів та співробітників нараховує у своїх лавах більше 1,5 тисячі членів профспілки. За всі роки існування університету вона відіграла і відіграє ведучу роль у розвитку університету, захисті прав і інтересів членів профспілки. В останні роки профспілковою роботою у університеті керували голови профкомів         Ю.Д. Кардашов, Г.П. Нерубенко, О.М. Дубовий, І.В.Лобов, Т.А. Попова,   А.Я. Шквар, Е.І. Грохотов. Кожний з них у свій час вніс внесок у удосконалення профспілкової роботи університету, підвищення ролі і авторитету профкому.

Нині профспілковий комітет університету уже багато років очолює Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України, доцент Тубальцев А.М. Як і у минулі роки першочерговими завданнями профспілкової організації є здійснення соціального захисту працівників університету, створення для них разом з адміністрацією відповідних умов для праці і відпочинку.

Сьогодні до послуг працівників університету  солідна навчально – наукова база, 3 столові,  3 буфета, медичні пункти, відділення банку, кімнати відпочинку, музикальна вітальня, водна станція, спортивні зали, дві бази відпочинку в Очакові і Коблево, і багато інших об’єктів направлених на забезпечення нормальної, продуктивної праці і відпочинку викладачів і співробітників університету.

Вже традиційними стали організовані адміністрацією і  профкомом спартакіади професорко-викладацького складу по 6 видам спорту, вітрильні регати, вечори відпочинку як у університеті, так і в кращих театрах міста.

Сотні працівників університету відпочивають по пільговим путівкам на базах відпочинку в Очакові і Коблево, оздоровлюються в санаторіях і профілакторіях України, при необхідності отримують матеріальну допомогу.

Профспілкова організація разом з адміністрацією робить все можливе для того, щоб університет став одним з найкращих в Україні, а викладачі та співробітники мали всі умови для праці та відпочинку.

КЕРІВНИЦТВО

Тубальцев Анатолій Миколайович
доцент кафедри екології та природоохоронних технологій
Голова профкому
Мозговий Андрій Михайлович –
начальник навчальної частини
Заступник голови профкому
Майгур Тетяна Анатоліївна
провідний бухгалтер
Бухгалтер профкому

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВА КОМІСІЯ

Ольшанська  Ірина Валентинівна провідний  фахівець профкому

КОМІСІЯ З СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ ТА ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ

Фатєєв Микола Володимирович професор кафедри менеджменту
Чорна Лілія Олександрівна начальник планово-фінансового відділу

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМІСІЯ

Білюк Іван Сергійович зав.кафедри автоматики
Гайша Олександр Олександрович зав.кафедри вищої математики

КОМІСІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Ємець Анатолій Григорович завідувач лабораторією ІТЕУ

КУЛЬТУРНО-МАСОВА КОМІСІЯ

Гіржева Олена Леонідівна керівник центру молодіжної політики та соціально-культурної роботи

СПОРТИВНО-МАСОВА КОМІСІЯ

Косенчук Володимир Олександрович ст.викладач кафедри ФВС

ЖИТЛОВО ПОБУТОВА КОМІСІЯ

Гогоренко Олексій Анатолійович доцент кафедри ДВС

КОМІСІЯ ПО РОБОТІ З  ЖІНКАМИ

Цуканова Тамара Федорівна фахівець  спецвідділу