Новини

Верховна рада прийняла закон щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Народний депутат України Тарас Кремінь

6475Д: 250 «за»!

Публічно виступив на підтримку законопроекту щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості, мета якого – встановлення обґрунтованого строку переробки для товарів, що ввозяться підприємствами суднобудівної галузі для будування, ремонту і модернізації суден, а також пропонується збільшити загальний строк переробки товарів на митній території України з 365 до 730 днів (в межах окремих класів, розділів, класів).

Користуючись нагодою, я нагадав, що 2018 року – 230-ліття найдавнішої української верфі на Інгулі в Миколаєві, де на Державному підприємстві «Миколаївський суднобудівний завод» з листопада 2014 р. 584 корабели не отримують заробітну плату. Переказів до Пенсійного фонду України не було з березня 2012 р. Дякуючи підтримці В.Гройсмана, борги по зарплаті на підприємстві, а також доля крейсера «Україна» мають бути вирішені, водночас повинна бути стратегія виходу заводу з кризи шляхом реалізації стратегії відродження українського флоту.

Підкреслив, що відродження неможливе без розвитку кораблебудування, інвестицій у підготовку професійних кадрів та кваліфікованих робітників (НУК імені адмірала Макарова, Миколаївський суднобудівний ліцей), збереження потенціалу НДІ, перегляд концепції Вільної економічної зони «Миколаїв». Водночас, не менш важливим є законопроект 2216-А щодо розвитку технопарків.

Від імені миколаївських народних депутатів публічно запросив спікера Андрій Парубій відвідати у Миколаєві суднобудівні підприємства та допомогти вирішити долю ключової для економіки галузі.

Повідомляє Народний депутат України Тарас Кремінь

Колектив університету вітає ініціативи законотворців щодо підтримки вітчизняної суднобудівної галузі.

Виконуючий обов’язки Ректора НУК професор Володимир Блінцов зазначає «Сьогодні зроблено реальний крок щодо відродження вітчизняного суднобудування. Наш університет щиро вдячний народному депутату України Тарасу Кременю, за турботу щодо подальшого розвитку НУК, та повною мірою готовий задовольнити усі потреби в інженерних та наукових кадрах для суднобудівної галузі України»

Переглянути законопроект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *