Подяка Трушлякова Є.І.

ШАНОВНІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ

СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ! ДОРОГІ ДРУЗІ!

Щиро дякую за те, що Ви продемонстрували небайдужість, свідоме, поважне ставлення до спільної справи та надали підтримку в складний передвиборчий період, повірили в мене та мою команду.

Я вдячний кожному з Вас за довіру й підтримку − 649 голосів (79,44%) у другому турі, адже довіра дуже дорогого коштує і зобов’язує!

Дякую своїй команді за всебічну підтримку, витримку, мужність і чесність, організаційному та виборчому комітетам − за належну організацію виборчого процесу, членам нашого університетського колективу − за розуміння та підтримку програми, з якою я йшов на вибори. Наступні роки стануть періодом удосконалення всіх складових діяльності нашого Університету. Попереду сумлінна праця та рух вперед. Вірю у подальший розвиток Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова як унікального світового центру кораблебудівної освіти і науки, й зроблю все для цього! Ми разом перетворимо наш Університет в місто, де кожному співробітнику й студенту буде комфортно жити, самовдосконалюватися, викладати та навчатися, займатися наукою, творчістю, спортом, із задоволенням проводити своє дозвілля!

Євген Трушляков