Музей АТО

В Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова працює «Музей АТО», який було облаштовано за ініціативи Героя України, командира роти снайперів 79 ДШБ Валерія Чибінєєва. Експозиція називається “Полум’я Українського сходу” і складається з двох тематичних залів.

Щонайменше 800 цікавих експонатів нараховує виставка, які показують події останніх років на передовій. Всі експонати і речі, які є в Музеї, зібрані волонтерами та військовослужбовцями. На порівняно невеликій території відвідувачів охоплює моторошне відчуття присутності в АТО, де щойно закінчився запеклий бій.

Доторкнутися до історії та побачити на власні очі військові експонати може абсолютно кожен бажаючий. Кожен з експонатів зберігає пам’ять і живуісторію, містить інформацію про події. Виставка в Музеї АТО буде розширюватися – аж до цілковитої Перемоги у війні з російським агресором.

Експозиція Музею буде формуватися поступово й буде результатом наполегливих кропітких творчих зусиль учасників АТО, волонтерів та студентів. Експозиція привертатиме увагу молодого покоління і вкотре нагадуватиме про ціну свободи для українців. Необхідно відзначити, що робота по створенню експозицій та підготовці до відкриття музею лягла на плечі військових, які облаштовували музей у свій вільний час.

Організатори музею запрошують усіх небайдужих взяти участь у поповненні нових музейних експозицій. Будь-які артефакти із зони АТО, речі бійців можна приносити до Університету.

На екскурсію можна записатися за телефонами:

066-77-289-76;

093-566-22-99 або 097 -168-32-20

Екскурсії по виставці проводять засновники Музею, бійці АТО, військовослужбовці 79 ДШБ.