Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Міжнародна діяльність

memorandym.jpg

Міжнародна співпраця Національного університету кораблебудування імені адм. Макарова направлена на інтеграцію університету в світовий загальноосвітній процес з метою розширення міжнародних зв’язків і ініціації спільних науково-дослідних, навчально-методичних і освітніх проектів, і це є одним із стратегічних пріоритетів розвитку університету в XXI столітті. З метою ефективного здійснення міжнародної співпраці в науково-технічній, освітній і культурній сферах в університеті створено і функціонує навчально-науковий центр міжнародного співробітництва (ННЦМС) Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Університет має багаторічну історію співпраці з університетами, науково-дослідними установами і промисловими підприємствами багатьох країн світу. Важливим фактором розвитку університету є участь у міжнародному трансферті технологій, а саме в таких проектах як «Jiangsu CenterofInternationalTechnologyTransfer». Університет здійснює реалізацію багатьох спільних міжнародних освітніх програм з партнерськими університетами кількох країн світу.

Стратегічним напрямом міжнародної діяльності Національного університету кораблебудування є участь викладачів, співробітників, аспірантів і студентів університету в конкурсах для здобуття стипендій або грантів міжнародних організацій і фондів, таких, як Німецька Служба Академічних Обмінів (DAAD), Фонд Олександра фон Гумбольдта (ФРН), Програма академічних обмінів імені Фулбрайта, Рад з міжнародних досліджень і обмінів IREX (США), Фонд «Освіта для демократії» (Польща), програми Європейського Союзу «Еразмус+» та «Горизонт 2020» та ін.

У Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова на контрактній основі навчаються громадяни країн: Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Китайської Народної Республіки, Соціалістичної Республіки В’єтнаму, Ірану, Пакистану, Йорданії, Туреччини, Лівану, Лівії, Індії, Саудівської Аравії, Тунісу, Нігерії, Камеруну, Гвінеї, Кенії, Росії, Білорусі, Туркменістану, Грузії, Казахстану, Молдови.

Кількість іноземних громадян, що бажають навчатись в університеті, постійно збільшується.