Студенток НУК нагородили серед 100 кращих волонтерів міста й області. Пишаємося усіма, хто отримав відзнаку, бо знаємо, що робота волонтерів особлива. В рамках фестивалю «Добрі серця» студенти-волонтери НУК отримали відзнаки за свою благодійну діяльність.

ВІТАЄМО
Марію Ільницьку – студентку 2-го курсу ФМП;
Олену Козлову – студентку 2-го курсу ННГІ;
Юлію Артюшенко – студентку 2-го курсу ННГІ.

Дівчат нагородили серед 100 кращих волонтерів міста й області. Пишаємося усіма, хто отримав відзнаку, бо знаємо, що робота волонтерів особлива.

Ви – натхнення, надія та майбутнє Миколаєва.

Надзвичайно приємно також було отримати відзнаку команді Студентської республіки НУК як команди професійних студентів-волонтерів та по-справжньому небайдужих громадян нашого міста.

Дякуємо ГО «Перлина» та Управлінню молоді та спорту Миколаївської ОДА за нагороди та організацію фестивалю. Впевнені, наступного року ми отримаємо нагороди ще більше волонтерів у ще більше номінаціях!