Озеленення СОТ "Корабел"

Алея слив Піссарді була висаджена студентами на базі спортивно-оздоровчого табору «Корабел», що розташована в с.Коблеве Ідея озеленення СОТ «Корабел» виникла у студентів ще навесні та мала вирішити декілька задач. Перша з них – це створення тіні навпроти студентського корпусу №3, а друга – це благоустрій та ландшафтний дизайн ділянок.

Активісти зіштовхнулися із проблемами, які допомогли вирішити випускниця кафедри Дизайн Ткачук Марина та кваліфіковані працівники ТОВ Миколаївзеленгосп. Перед студентами постала задача підбору рослин, враховуючи близьке розташування озера та солоні ґрунти.

Першим етапом стало висадження навесні алеї катальп. Ці дерева особливі тим, що у дорослому віці досягають до 16 метрів заввишки. Листя катальп крупне у вигляді серця та з першими морозами дерево одномоментно повністю скидає листя, що полегшує прибирання. Після того, як катальпи 100% прижилися та, навіть, викинули перші листочки, було прийнято рішення приступати до другого етапу.

Так пізньої осені була висаджена алея слив Піссарді. Дерева декоративні. Мають червоні листочки та слугують прикрасою будь-якого саду.

Активісти Студентської республіки НУК не збираються зупинятися на досягнутому. Наснаги нам та натхнення у створенні ландшафтної краси!