В НУК ім. адмірала Макарова відбувся конкурс “Кращий студент року 2019”

Життя студентів Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова яскраве і насичене, а святкування Дня студента триває не один день. Так, 21 листопада з нагоди свята відбулася церемонія нагородження “Кращий студент року 2019”.

“Я впевнений, що університет - це наша найбільша частина життя, велику кількість часу і студенти, і викладачі проводять саме тут. І лише з роками ми починаємо розуміти, що студентські роки - це найкращі роки. І звичайно, кожен із вас хоче себе проявити якнайкраще. Але ви вже найкращі, адже навчаєтесь в НУК!” - висловився ректор Євген Трушляков.

Переможців обирали в 11-ти категоріях. В номінації “Кращий громадський діяч року” переміг Владислав Фомін. “Кращий студент-спортсмен” і “спортсмен-професіонал” - Микола Фаріонов та Ігор Цвєтов відповідно. “Кращий профспілковий діяч” - Олександра Бабенко. “Кращий студент-іноземець” - Шень Годун. “Кращий фотограф” - Костянтин Новіков. “Кращий староста” - Анна Кравченко. “Кращий профорг” - Євген Жарський. А в категорії “Кращий студент НУК 2019 року” І, ІІ і ІІІ місця поділили Владислав Суслов, Тетяна Іваненко, Дєдова Альона відповідно.

“Я дуже рада, що отримала перемогу. Це дуже важлива нагорода для мене. Я багато працювала,багато хто допомагав мені досягати сьогоднішніх результатів - це і батьки, і викладачі, і мої друзі. Звичайно, я розумію, що мені все ще є, куди рости, і це додаткова мотивація працювати над собою далі і робити цей світ краще,” - поділилася призерка конкурсу Тетяна Іваненко.

Вітаємо учасників та переможців конкурсу та бажаємо не зупинятися і підкорювати все вищі вершини!

545455.jpg 87454.jpg

9854154.jpg 87844984.jpg