В стінах НУК ім. адмірала Макарова відбулась Х-та Міжнародна науково-технічна конференція “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці“

26 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшло відкриття Х-ї Міжнародної науково-технічної конференції “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці”.

Окрім того, що конференція є ювілейною, цього року вона має ряд особливостей, що роблять її унікальною в різних напрямках. Однією з головних є велика кількість делегацій науковців з багатьох країн світу.

На изображении может находиться: 14 человек, толпа

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и костюм

Цього разу до нас приїхало близько 30-ти учасників з таких країн як Китай, Грузія, Німеччина, Франція, Естонія, Латвія, Азербайджан, КНР. І звичайно, дуже багато представників з різних куточків нашої держави,” - зазначив ректор НУК Євген Трушляков.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и костюм

На изображении может находиться: 10 человек, на улице

Найбільш потужна делегація приїхала з Китайської Народної Республіки. Заступник директора Кораблебудівного інституту Jiangsu University of Science and Technology Цуй Цзе розповів: “Серед нашої делегації сьогодні не лише викладачі, приїхало і багато студентів. Це дуже хороша можливість отримати нові знання та досвід.. Також ми сподіваємося на співробітництво з вашим університетом. Це одна з цілей нашого візиту.”

Цікаво, що у конференції взяли участь не лише студенти і науковці, а і представники багатьох компаній, бізнес яких пов'язаний з морською справою.

За традиціями, щорічно на урочистому відкритті заходу вчених нагороджують за плідну наукову працю. Цього року подяки від Міністерства освіти і науки України отримало чимало викладачів і студентів НУК ім. адмірала Макарова. Крім того, був виданий патент на винахід, що був спільним україно-китайським проектом. До університету завітав також перший заступник міського голови Володимир Кириленко, який вручив почесні грамоти міського голови з нагоди дня міста.

На изображении может находиться: 1 человек, стоитНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и костюм

Після відкриття конференції графік роботи запланований надзвичайно плідний. Захід триватиме три дні - це пленарні засідання, робота в секціях і 2 круглих столи, де науковці зроблять внесок у вирішення найбільш актуальних питань.

Таким чином, дана конференція підняла важливі проблеми суднобудування, океанотехніки, морегосподарського комплексу і транспортної логістики. А також допомогла молодим науковцям та студентам побачити перспективи своєї майбутньої професії та наукової творчості. І звичайно, НУК імені адмірала Макарова ще раз підтримав славу Миколаєва як міста корабелів!