В НУК ім. адмірала Макарова презентували україно-словацьку програму навчання для IT-спеціалістів

Вже багато років Словаччина є добрим другом і партнером України. В тому числі, в сфері освіти держави ведуть активну співпрацю.

Так, 26 жовтня до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова прибула словацька делегація на чолі з почесним консулом Словацької Республіки в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях Михайлом Музалевим, першим віце-президентом IT асоціації Словаччини Маріо Леловскі та представником Вищої школи економіки та менеджменту публічного адміністрування в Братиславі Цібаком Любашем. Окрім адміністрації університету та представників міської ради, гостей зустріла начальник департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко.

“Ми приїхали саме до цього університету, тому що він має довготривалий досвід у підготовці фахівців технічних спеціальностей. Ми знаємо, що тут є досить потужна кафедра інформаційних управляючих систем та технологій. Ми ж, в свою чергу, шукаємо IT-спеціалістів і переконані, що такі фахівці тут є,” – розповів Маріо Леловскі.

Метою приїзду було знайомство з університетом, налагодження партнерських зв'язків та зустріч зі студентами, під час якої було презентовано програму навчання для українських студентів. Зазначимо, що даний проект передбачає співпрацю між українськими та словацькими ВНЗ. За результатами навчання в Україні та Словаччині, студенти отримають не тільки подвійний диплом, але і пройдуть обов'язкове стажування в кращих міжнародних компаніях, що працюють в Словаччині.

«Для студентів, які планують своє подальше життя та кар’єру, це буде дуже цікаво, тому що ця програма пропонує найголовніше – гарантоване дворічне працевлаштування. Це дуже важливий досвід, після якого для цієї людини будуть відкриті двері у найкращі міжнародні компанії,» - зазначив Михайло Музалев.

Отже, дана програма відкриває для студентів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова ще один шлях інтеграції до європейської освіти.

984515.jpg  54515154.jpg

575154.jpg  2512525.jpg