Новини міжнародного відділу

Делегація НУК ім. адм. Макарова на ІІІ Форум ректорів технічних університетів Республіки Польща та України (м. Польща)

24 – 26 жовтня 2019 року на базі Академії технічних та гуманітарних наук в м. Бєльсько-Бяла (Польща) відбувся ІІІ Форум ректорів технічних університетів Республіки Польща та України, організований Конференцією ректорів технічних університетів Республіки Польща (KRPUT) та Радою ректорів технічних закладів вищої освіти України (ARWUTU).
Опубліковано: 31 Жовтня, 2019
В НУК ім. адмірала Макарова презентували україно-словацьку програму навчання для IT-спеціалістів

Вже багато років Словаччина є добрим другом і партнером України. В тому числі, в сфері освіти держави ведуть активну співпрацю.

Опубліковано: 28 Жовтня, 2019
Николаевский НУК имени адмирала Макарова подписал договор о сотрудничестве с корпорацией LTH-BAAS

В Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова 8 октября с визитом прибыл генеральный директор судостроительной корпорации LTH-BAAS Антон Малюгин.

Опубліковано: 10 Жовтня, 2019
Науковці НУК ім. адмірала Макарова посилили українсько-польську співпрацю

Науковці та викладачі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова були запрошені на масштабний міжнародний захід до сторіччя Асоціації польських електриків.
Опубліковано: 07 Жовтня, 2019
В стінах НУК ім. адмірала Макарова відбулась Х-та Міжнародна науково-технічна конференція “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці“

26 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшло відкриття Х-ї Міжнародної науково-технічної конференції “Інновації в суднобудуванні та океанотехніці”.
Опубліковано: 27 Вересня, 2019