Новини міжнародного відділу

10 Жовтня, 2019
Николаевский НУК имени адмирала Макарова подписал договор о сотрудничестве с корпорацией LTH-BAAS

В Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова 8 октября с визитом прибыл генеральный директор судостроительной корпорации LTH-BAAS Антон Малюгин.

26 Липня, 2019
Літня школа НУК - 2019

25 липня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулась зустріч учасників традиційної “Літньої школи НУК - 2019” з ректором НУК Євгеном Івановичем Трушляковим та заступником голови Миколаївської обласної ради Андрієм Олександровичем Кротовим, які щиро привітали студентів та дізнались про враження іноземних гостей.

19 Червня, 2019
Співпраця НУК ім. адмірала Макарова з Гданським технологічним університетом

Не секрет, що в Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова розвивають активну співпрацю з навчальними закладами багатьох країн, в тому числі і Польщі.
НУК имени адмирала Макарова принял участие в Международной конференции по вопросам морской безопасности

9 ноября 2018 года в Киеве состоялась II Международная конференция по вопросам морской безопасности, организаторами которой выступили Командование Военно-Морских Сил Вооруженных Сил Украины и Международный центр стратегий безопасности и обороны.