Кораблебудівний ННІ

135 Суднобудування

Admin bar avatar
shipbilding

Спеціальність: Суднобудування
Шифр: 135

Суднобудування здавна вважається однією з пріоритетних галузей у кожній країні. По-перше, промислові і торгові судна дуже важливі для економічного благополуччя держави. По-друге, військово-морський флот забезпечує оборону країни. Суднобудування – це галузь важкої промисловості, яка здійснює будівництво суден або кораблів на спеціалізованих підприємствах-верфях. Морський інженер спеціалізується на побудові кораблів, їх інженерних вузлів або на їх обслуговуванні.

Фахівці-кораблебудівники традиційно є елітою суднобудівної галузі. Випускники успішно трудяться в проектно-конструкторських бюро і складають основу конструкторських груп при проектуванні кораблів і судів. Знання технологій будівництва морської техніки і способів організації суднобудівного виробництва дозволяє таким фахівцям займатися управлінською та організаційно-економічною діяльністю.

Вітчизняне суднобудування – один з головних плацдармів підйому економіки країни і надання їй інноваційного характеру. Добре відомо співвідношення: одна людина, що працює в суднобудівній промисловості, забезпечує роботою 4-5 чоловік у суміжних галузях. Ця галузь економіки має великий науково-технічний і виробничий потенціал, що впливає на розвиток технологій в суміжних галузях.

Перевезення вантажів морським та річковим транспортом є найдешевшим видом транспорту. Побудову та ремонт суден здійснюють вітчизняні суднобудівні та судноремонтні заводи та верфі. Останнім часом в Україні будується багато малих суден, катерів та яхт як для різноманітних судноплавних компаній, так і для приватних власників.

Спеціальність інженера-суднобудівника є затребуваною не тільки в суднобудівній та судноремонтній галузях, але й в багатьох суміжних галузях промисловості, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях по всьому світу.

 

Спеціалізації:

  • Кораблебудування
  • Кораблі та океанотехніка
  • Суднокорпусобудування
  • Суднові машини та механізми
  • Міжнародна технічна інформація у морській діяльності
  • Яхтинг та малі судна

Cертифікати ЗНО

  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 100 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів

0.00 average based on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!