Національний
Університет
кораблебудування
імені адмірала Макарова Офіційний сайт

Контакти

MOYO

MOYO
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова оновить свою матеріальну базу у рамках співпраці з реальним сектором економіки. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова оновить свою матеріальну базу у рамках співпраці з реальним сектором економіки.

Кошти для облаштування навчальних аудиторій університету виділив інтернет-магазин MOYO. MOYO.UA - один з найбільших в Україні мультиформатних рітейлерів, який включає як традиційні точки роздрібної торгівлі, так і інтернет-магазин. Асортимент магазину найрізноманітніший, а каталог товарів оновлюється постійно. Купувати в MOYO.UA дуже зручно:

торговельна мережа приймає оплату практично всіма існуючими способами (кредитування, розстрочка, готівковий і безготівковий розрахунок.

Доставка товарів здійснюється на всій території України у відділення Нової Пошти, магазин роздрібних товарів або курьєрською доставкою. Крім цього, магазин пропонує клієнтам взяти участь у вигідній програмі лояльності, яка щомісяця приносить приємні купони-бонуси, витратити які можна на оплату товарів.

Дякуємо MOYO.UA за підтримку і сподіваємося на подальшу співпрацю!

https://www.moyo.ua