Всеукраїнська олімпіада з математики та біології

ШАНОВНІ УЧНІ, ВЧИТЕЛІ І БАТЬКИ!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з МАТЕМАТИКИ, БІОЛОГІЇ в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Олімпіада дозволяє отримати додаткові бали до відповідного сертифікату ЗНО з конкурсного предмету при вступі в НУК (умови нарахування в Положенні). До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у І (ЗАОЧНОМУ) турі Для участі у І турі необхідно виконати наступні дії:

1. Завантажити файл з анкетою учасника та тестовим завданням з одного з предметів (в I турі дозволяється виконувати завдання з більше ніж одного предмету)
    - АНКЕТА
    - МАТЕМАТИКА (Завдання заочного етапу)
    - БІОЛОГІЯ (Завдання заочного етапу)

2. Анкету учасника заповнити в електронному вигляді або власноруч. Виконати завдання: написати повний розв’язок та відповіді (математика) /виконати тести (біологія) власноруч, поставити підпис і дату.

3. Заповнені анкету та виконані завдання (скановані або фотокопія) до 5 квітня 2019 року необхідно надіслати на електрону адресу akademijagard@gmail.com (УВАГА! Виконанні завдання повинні бути скановані чи фотокопії гарної якості) або в паперовому вигляді листом до університету (з поміткою «ОЛІМПІАДА НУК») за адресою: 54025, Україна, м. Миколаїв, проспект Героїв України, 9, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Учасник може розв'язувати завдання у будь-якій послідовності.

Не пізніше 12 квітня буде сформовано підсумкову таблицю. Після проведення І туру Олімпіади Оргкомітет оприлюднює на сторінці Олімпіади сайту Університету, соціальних мережах, (Фейсбук сторінці Приймальної комісії НУК) результати та правильні відповіді.

Учасники, які набрали не менше 75% балів у І турі допускаються до участі в ІІ турі із того самого предмету. Якщо учасник в І турі обрав декілька предметів і з кожного з них набрав не менше 75%, він може сам обрати серед них лише один предмет для участі в ІІ турі Олімпіади.

Всім учасникам І туру, які набрали не менше 75% балів надсилаються запрошення до участі в ІІ турі на вказані в анкеті електроні адреси.

Участь у ІІ(ОЧНОМУ) турі. Участь у ІІ турі проходить в очній формі безпосередньо в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова 20 квітня 2019 року. Тривалість ІІ туру змагань — 3 години. Учасник ознайомлюється із загальною інструкцією щодо виконання завдань та нарахування балів і виконує завдання. Учасник може розв'язувати завдання у будь-якій послідовності. Про місце та час проведення учасники інформуються на сторінці Олімпіади сайту Університету, в соціальних мережах, а також шляхом розсилки учасникам ІІ туру запрошень на їх електрону пошту (зазначену в анкеті).

exlaim.pngУВАГА! Учасник ІІ туру Олімпіади повинен мати при собі документ,
який засвідчує його особу (паспорт або свідоцтво про народження).

Учасникам ІІ туру Олімпіади під час розрахунку конкурсного балу при вступі до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова нараховуються до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО з обраного для участі в ІІ турі Олімпіаді предмету за виконання таких умов одночасно: даний предмет є конкурсним для обраної вступником спеціальності; вступник отримав не менше ніж 90% максимального балу у ІІ турі Олімпіади, вступник вступає до НУК на спеціальності, які вказані у додатку 4 Положення про Олімпіаду та мають особливу підтримку держави.

Загальна сума балів сертифікату ЗНО з обраної дисципліни та додаткових балів за результатами ІІ туру Олімпіади не може перевищувати 200.

Детальна інформація в положенні про олімпіаду за посиланням: Положення

Завдання першого туру (заочного) Всеукраїнської олімпіади Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова з МАТЕМАТИКИ, БІОЛОГІЇ.

АНКЕТА учасника олімпіади.

Шановні учасники Олімпіади!

Представляємо остаточні результати І туру Олімпіади (Результати І туру з математики) та правильні відповіді з завдань з математики (Відповіді І тур з математики).

За умовами Олімпіади учасники, які отримали 75 та більше балів в І турі запрошуються на участь у ІІ турі Олімпіади (фіналі).

Другий (очний) тур відбудеться 20 квітня 2019, початок о 10.00, в Новому корпусі НУК за адресою м. Миколаїв, пр. Центральний 3 (напроти стадіону Евіс).

Тривалість ІІ туру змагань — 3 години. УВАГА! Учасник ІІ туру Олімпіади повинен мати при собі документ, який засвідчує його особу (паспорт або свідоцтво про народження).

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади всеукраїнської олімпіади
Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Додаткова інформація за телефоном
Тимченко Інна Вікторівна