Олімпіада НУК

У зв'язку з продовженням карантину  I етап Олімпіади продовжено до 24 квітня.
Про дату ІІ етапу (очного) буде повідомлено згодом.

ШАНОВНІ УЧНІ, ВЧИТЕЛІ І БАТЬКИ!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ, АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Олімпіада дозволяє отримати додаткові бали до відповідного сертифікату ЗНО з конкурсного предмету при вступі в НУК (умови нарахування в Положенні). До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у І (ЗАОЧНОМУ) турі Для участі у І турі необхідно виконати наступні дії:

1. Завантажити файл з анкетою учасника та тестовим завданням з одного з предметів (в I турі дозволяється виконувати завдання з більше ніж одного предмету)

• АНКЕТА,
  • МАТЕМАТИКА,
  • ФІЗИКА,
  • УКРАЇНСЬКА МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРА,
  • БІОЛОГІЯ,
  • АНГЛІЙСЬКА МОВА (ЗАВДАННЯ, БЛАНК ДЛЯ ВІДПОВІДЕЙ)

2. Анкету учасника заповнити в електронному вигляді або власноруч. написати розв’язок та відповіді / виконати тестові завдання власноруч, поставити підпис і дату.

3. Заповнені анкету та виконані завдання (скановані або фотокопія) необхідно надіслати з 10 лютого по 3 квітня 2020 року на електрону адресу akademijagard@gmail.com (УВАГА! Виконанні завдання повинні бути скановані чи фотокопії гарної якості) або в паперовому вигляді листом до університету (з поміткою «ОЛІМПІАДА НУК») за адресою: 53025, Україна, м. Миколаїв, проспект Героїв України, 9 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова або власноруч принести за адресою пр. Центральний, 3 (зуп.Стадіон), ауд. 226 з 13.00 до 16.00.

Учасник може розв'язувати завдання у будь-якій послідовності. Не пізніше 8 квітня буде сформовано попередню підсумкову таблицю, після чого при незгоді з результатами Олімпіади учасник має змогу подати заяву на апеляцію. 10 квітня буде оприлюднено остаточні результати 1 туру Олімпіади.

Після проведення І туру Олімпіади Оргкомітет оприлюднює на сторінці Олімпіади сайту Університету, соціальних мережах, (Фейсбук сторінці Приймальної комісії НУК) результати та правильні відповіді.

Учасники, які набрали не менше 75% балів у І турі допускаються до участі в ІІ турі із того самого предмету. Якщо учасник набрав не менше 75% з різних предметів І туру, він може сам обрати серед них лише один предмет для участі в ІІ турі Олімпіади.

Всім учасникам І туру, які набрали не менше 75% балів надсилаються запрошення до участі в ІІ турі на вказані в анкеті електроні адреси. Участь у ІІ(ОЧНОМУ) турі.

Участь у ІІ турі проходить в очній формі безпосередньо в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова 18 квітня 2019 року. Тривалість ІІ туру змагань — 3 години. Учасник ознайомлюється із загальною інструкцією щодо виконання завдань та нарахування балів і виконує завдання. Учасник може розв'язувати завдання у будь-якій послідовності. Про місце та час проведення учасники інформуються на сторінці Олімпіади сайту Університету, в соціальних мережах, а також шляхом розсилки учасникам ІІ туру запрошень на їх електрону пошту (зазначену в анкеті).

exlaim.png

УВАГА! Учасник ІІ туру Олімпіади повинен мати при собі документ,
який засвідчує його особу (паспорт або свідоцтво про народження).

Учасникам ІІ туру Олімпіади під час розрахунку конкурсного балу при вступі до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова нараховуються до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО з обраного для участі в ІІ турі Олімпіаді предмету за виконання таких умов одночасно: даний предмет є конкурсним для обраної вступником спеціальності; вступник отримав не менше ніж 90% максимального балу у ІІ турі Олімпіади, вступник вступає до НУК на спеціальності, які вказані у додатку 4 Положення про Олімпіаду та мають особливу підтримку держави. Загальна сума балів сертифікату ЗНО з обраної дисципліни та додаткових балів за результатами ІІ туру Олімпіади не може перевищувати 200.

Детальна інформація в положенні про олімпіаду у додатках: ПОЛОЖЕННЯ.

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади всеукраїнської олімпіади
Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Додатки