Олімпіада НУК

Уважно читаємо умови, завантажуємо анкету та завдання нижче за активними посиланнями! Чекаємо Ваших відповідей до 2 квітня 2021. Щиро бажаємо успіху та перемоги!

ШАНОВНІ УЧНІ, ВЧИТЕЛІ І БАТЬКИ!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ, АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ в  національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
Олімпіада дозволяє отримати додаткові бали до відповідного сертифікату ЗНО з конкурсного предмету при вступі в НУК (умови нарахування зазначені в Положенні). До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
УМОВИ УЧАСТІ
УЧАСТЬ У І (ЗАОЧНОМУ) ТУРІ

ДЛЯ УЧАСТІ У І ТУРІ НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ НАСТУПНІ ДІЇ:

1. Завантажити файл з анкетою учасника та тестовим завданням з одного з предметів (в I
турі дозволяється виконувати завдання з більше ніж одного предмету)
2. Написати розв’язок та відповіді / виконати тестові завдання власноруч, поставити підпис і дату.

3. Виконані завдання (скановані або фотокопія) необхідно надіслати до 2 квітня 2021року на електрону адресу akademijagard@gmail.com (УВАГА! Виконанні завдання повинні бути скановані чи фотокопії гарної якості). Учасник може розв'язувати завдання у будь-якій послідовності. Не пізніше 9 квітня буде сформовано підсумкову таблицю. Після проведення І туру Олімпіади Оргкомітет оприлюднює на сторінці Олімпіади сайту Університету, соціальних мережах, (Фейсбук сторінці Приймальної комісії НУК) результати та правильні відповіді.

Учасники, які набрали не менше 75% балів у І турі допускаються до участі в ІІ турі із того самого предмету. Якщо учасник набрав не менше 75% з різних предметів І туру, він може сам обрати серед них лише один предмет для участі в ІІ турі Олімпіади. Всім учасникам І туру, які набрали не менше 75% балів надсилаються запрошення до участі в ІІ турі на вказані в анкеті електроні адреси.
УЧАСТЬ У ІІ(ОЧНОМУ) ТУРІ.

Дати та умови участі будуть зазначенні після 26 березня.

Додатки