Структура НУК


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова сьогодні – провідний вищий навчальний заклад в Україні, що готує фахівців для суднобудівної і суміжних галузей промисловості і народного господарства. За свою більш ніж 90-річну історію підготував майже 50 тисяч фахівців для вітчизняного і закордонного кораблебудування.

Університет має п'ять навчальних корпусів, серед яких відновлене студентське містечко в зеленій зоні півострова між річками Інгул і Південний Буг, два фізкультурно-оздоровчих комплекси, два студентських гуртожитки і два житлових будинки, у яких створені умови для навчання, заняття спортом, підвищення рівня культури, наукового й інтелектуального розвитку, відпочинку і заняття особистими захопленнями всього 12-тисячного колективу. Безпосередньо на березі Чорного моря в курортних місцях області знаходяться комфортабельні університетські оздоровчі зони відпочинку, у яких студенти і співробітники університету можуть улітку провести незабутні дні і відпочити.

Запрошую Вас до нашого університету та сподіваюся на Ваше плідне співробітництво!

З ПОВАГОЮ
РЕКТОР НУК, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ
СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ РИЖКОВ

НАВЧАЛЬНО - НАУКОВИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Рекламний буклет|Booklet

Международное сотрудничество Национального университета кораблестроения имени адм. Макарова направлено на интеграцию университета в мировой общеобразовательный процесс с целью расширения международных связей и инициации совместных научно-исследовательских, учебно-методических и образовательных проектов, и это является одним из стратегических приоритетов развития университета в XXI веке.

НАВЧАЛЬНО - НАУКОВИЙ ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Рекламний буклет |Відео

Післядипломна освіта – це спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення та оновлення її знань, умінь і навичок на основі здобутої раніше вищої освіти (спеціальності) та практичного досвіду.

Ст. 47 ЗУ «Про вищу освіту»

Місія ННЦ ПДО – забезпечення конкурентоспроможності НУК на ринку освітніх послуг в системі післядипломної освіти

Детальніше..

ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

 • Факультет морської інфраструктури

  • image01
  • image02
  • image03
  • image04
  • image05
  • image06