Тріумф Ольги Харлан!

Вітаємо Ольгу Харлан, випускницю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова з тріумфальною перемогою на чемпіонаті світу.

Харлан розгромила суперницю у фіналі світової першості (15:5)і втретє в кар'єрі стала чемпіонкою світу в індивідуальній шаблі.
Ольга Харлан - найсильніша шаблістка в світі. Українська фехтувальниця, яка тільки в травні відновилася після травми, виграла золото чемпіонату світу.
Представниця Тунісу Аззана Бесбес дивним чином вийшла в фінал - в півфіналі вона відігралася спочатку з рахунку 0:8, а потім з 11:14. Ольга Харлан подібних проблем по ходу турніру не відчувала, вона по черзі здолала всіх суперниць, і тільки один раз пропустила за бій більше 10 уколів,- повідомляє sportarena.com
Фінальний бій пройшов повністю за сценарієм українки - вона почала з ривка 6:0, а першу половину закінчила з рахунком 8:2. Бесбес може і планувала зробити ще один камбек, але зупинити Харлан вже було неможливо. Українка легко і впевнено йшла до перемоги, не помічаючи суперницю: Харлан краще діяла в захисті, впевненіше під час атаки.
Коли рахунок став 10:2, Аззана остаточно втратила контроль над ситуацією. Дозволила собі розслабитися і Ольга - вона пропустила три уколи, але повністю контролювала хід бою. Підсумковий рахунок - 15:5. Харлан - чемпіонка світу в індивідуальній шаблі.
Для 26-річної Ольги Харлан це вже п'яте світове чемпіонство. Раніше вона ставала кращою в світі в індивідуальних змаганнях у 2013 і 2014 роках, а також двічі вигравала золото світової першості в команді - в 2009 і 2014 роках. Тепер, за три роки, Ольга Харлан знову на вершині жіночої шаблі.