Майстер-клас "Роль юриста у захисті прав людини" на Факультеті Морського Права

Провідні юристи-практики ділилися досвідом зі студентами спеціальності Право НУК імені адмірала Макарова.

В усіх сферах правовідносин усі питання регулюються певними нормативними документами, які звичайній людині важно зрозуміти через їхній великий масив або складну специфічну мову. В таких випадках кваліфіковану допомогу надає юрист.

Сьогодні досвідчені правозахисники провели для студентів Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова майстер-клас на тему "Роль юриста у захисті прав людини". Організатори заходу: Управління реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Миколаївській області.

Спікери заходу:
✔Артем Ханін (начальник Управління реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти)
✔Дмитро Губницький (суддя Ленінського районного суду)
✔Дарина Білявська (начальник Вітовського районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації)
✔Тетяна Федоренко (Завідувач кафедри Теорії та історії держави та права, кандидат юридичних наук, доцент)

Спікери розповіли студентам про існуючі в суспільстві правові механізми, про проблеми захисту прав людини, які часто зустрічаються у практиці юриста, та про секрети майстерності, які допомагають юристу успішно працювати.