Зустріч психологічного кіноклубу «Все в твоїх руках»

«ІСПИТ»! ЯК ДАЛЕКО ВИ ГОТОВІ ЗАЙТИ, АБИ ОТРИМАТИ БАЖАНЕ?

В суботу, 7 жовтня у студентському клубі «Republic» відбулася, перша в сезоні, зустріч психологічного кіноклубу «Все в твоїх руках». Вже другий рік поспіль, за ініціативи викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін  ННГІ НУК І. В. Коростильової та А. В. Ткаченко збирає національний університет кораблебудування в своїх стінах студентську молодь.

Відкрили сезон чудовим фільмом талановитого режисера Стюарта Хейзелдайна «Іспит». За сюжетом фільму, велика корпорація проводить кастинг на вакантну посаду. Вісім успішних кандидатів дійшли до заключного етапу відбору. Кожен хоче стати щасливчиком, і заради цього готовий розправитися з суперниками. Сюжет фільму посилюється обмеженим простором. Психологічне напруження зростає, відчуття безнадійності і відчаю, який відчувають герої, поставлені в безвихідне становище.

Після перегляду, традиційно відбулося обговорення. Між учасниками розгорілася дискусія. Пристрасті кипіли неабиякі, адже тема дуже актуальна для сучасної молоді. На що люди готові заради успіху,заради досягнення мети?!Які життєві стратегії реалізації цілі є найбільш ефективними, а які ведуть до повного провалу?

Задля того або ще більше активізувати аудиторію організатори запропонували всім зіграти у гру «звірі в ямі», яка має на меті виявлення типів психологічних орієнтацій, що визначають поведінку людини в ситуації соціальної взаємодії. Після гри студенти здійснили аналіз та рефлексію, обраної кожним, стратегії взаємодії в ситуації конфлікту. Також було використано методи арт-терапії.
Як і завжди завершило вечір вже звичне чаювання зі смаколиками, та душевне спілкування усіх учасників.
Всі присутні отримали неабияке естетичне задоволення та емоційне збагачення від перегляду фільму та обміну думками.