Поточні новини

Ось і завершуються різдвяні свята! Вже доброю традицією стало колядування в стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

14 грудня команда НУК ім. адмірала Макарова у складі студентів групи 2141, їхнього викладача дисципліни «Психологія» Анастасії Валеріївни Ткаченко та викладача кафедри філософії та культурології НУК Олени Олександрівни Гончарової посіла перше місце у політичній грі «Вибори в міську раду міста N», на яку нас запросили колеги із дружнього МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

23 грудня у приміщенні студентського кафе НУК «Studets’ Republic» відбулася чергова зустріч психологічного кіноклубу, який проводять викладачі Навчально-наукового гуманітарного інституту - Ірина Вікторівна Коростильова та Анастасія Валеріївна Ткаченко.

За результатами Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи», що проводилася у жовтні-грудні 2017 року, організаційним комітетом Міністерства юстиції було визначено студентів та аспірантів, яких запросили на зустріч до Міністерства юстиції України 19 грудня 2017 року у м. Київ. Серед запрошених студентів був також і студент гр. 1517зст спеціальності «Право» Кабанов Дмитро, який подавав тези доповіді на тему: «Е-урядування – шляхи підвищення ефективності відносин між суспільством та урядом». Науковим керівником Кабанова Д. була завідувач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент Федоренко Т. М. На зустрічі були присутні заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, радник Міністра юстиції України Роман Усенко, радник Міністра юстиції з питань проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Юлія Сергеєва та директори профільних департаментів Міністерства юстиції України. Представники Мін’юсту наголосили, що і надалі підтримуватимуть зв’язок зі студентами, молодими юристами, щоб піднімати рівень знань та навики майбутніх юристів, адже надалі саме вони прийматимуть активну участь у розбудові правової держави.

19.12.2017 року студенти-клініцисти Факультету Морського Права Поліян Наталя, Поповська Аліна, Маргарян Віталій, Зайченко Катерина, Колесниченко Анна та куратор юридичної клініки «Ex aequo et bono» Бондар Юлія приймали участь на правовому воркшопі в Миколаївському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Поздоровляємо авторський колектив у складі КОЗЛОВСЬКОГО А.В., КОНОВАЛОВА А.В., ГРИЧА А.В. та ОСТАПЕНКО О.В., наукова розробка яких «ПІДВИЩЕННЯ ПАЛИВНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕКОЛОГІЧНОСТІ ГАЗОТУРБІННИХ І ГАЗОПОРШНЕВИХ ДВИГУНІВ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЛАЗМОХІМІЧНИХ ТА ТЕРМОСОРБЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ», нагороджена «ПРЕМІЄЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 РОКУ» в номінації “ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕКОЛОГІЯ” !

7 грудня кафедра соціально-гуманітарних дисциплін ННГІ НУК проводила Всеукраїнську студентську конференцію «Проблеми соціально-гуманітарних наук», в якій взяло участь 65 студентів Миколаєва та Херсона з Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

14 грудня 2017 року у Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області визначили переможців Відкритого конкурсу короткометражного кіно, відеороликів присвячених правам людини. Мета конкурсу: підвищити рівень правової культури громадян та привернути увагу суспільства до актуальних питань, що стосуються захисту прав людини. У конкурсі взяли участь роботи із Миколаєва та області, Києва, Полтави, Кременця, Хоролу, Вінниці, Кропівницького та Донецька. На урочистій церемонії нагородження Начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк вручив учасникам конкурсу подяки, а переможцям конкурсу - грамоти і статуетки. Переможцями Конкурсу стали: Катрич Євген та Кучера Марина студенти групи 1517ст. Роботи конкурсантів вражають професіоналізмом, глибиною смислу. Наприкінці заходу Роман Возняк подякував учасникам і зазначив, що вони є прикладом для інших в боротьбі за свою честь, гідність і за свої права.

Для проведення профорієнтаційної роботи 15.12.2017р. разом з зав. кабінетом кафедри морського та господарського права Козиревою І.О. були залучені найкращі студенти спеціальності, які проводили зустріч у ЗОШ №34. Під час зустрічі абітурієнтам надавалася детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу та спеціальності 081Право. З метою задоволення інтересу школярів були визнані шляхи отримання освіти за обраною галуззю знань Право, терміни навчання, перспективи професійного зростання, затребуваність фахівців на ринку праці, ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу. На сьогодні проблеми та перспективи організації профорієнтаційної роботи вищих навчальних закладів виходять із сучасних потреб вишів. Адже, у зв’язку з демографічною кризою, питання формування контингенту студентів інституту повинно знаходиться на постійному контролі. Відтак, профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою функціонування навчального закладу.

Студенти спеціальності Право НУК імені адмірала Макарова на чолі з зав. кабінетом кафедри морського та господарського права Козиревою І.О. в рамках місячника Права відвідали Миколаївський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Сторінки