Платні індивідуальні заняття Академії гардемаринів

Вельмишановні учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних училищ, коледжів та технікумів!

Запрошуємо Вас до участі у роботі індивідуальних курсів Академії гардемаринів Національного університету кораблебудування. Також, за окремими програмами, до індивідуального навчання запрошуються студенти НУК.

Усі індивідуальні курси, що проводяться Академією гардемаринів НУК можна умовно розбити на два види: стандартні курси та курси на замовлення.

До вашої уваги пропонуються різноманітні стандартні індивідуальні курси, вартість яких для учнів шкіл, що є членами Академії, є майже вдвічі меншою, ніж аналогічних пропозицій в інших організаціях:

- «Користувач ПК», «Основи програмування», «Основи HTML» (вартість таких курсів – 1300 грн за 12 занять по 1,5 год.);

- «Технології веб-програмування» (розширений курс на 36 занять по 1,5 год загальною вартістю 4700 грн).

Для студентів НУК можна пройти підготовку за стандартними курсами, що мають ті ж самі назви, але викладаються на більш високому науково-методичному рівні із більш інтенсивним, поглибленим вивченням матеріалу:

-  «Користувач ПК», «Основи програмування», «Основи HTML» (вартість таких курсів – 1700 грн за 12 занять по 1,5 год.);

- «Технології веб-програмування» (розширений курс на 36 занять по 1,5 год загальною вартістю 6500 грн).

Якщо Вас зацікавив один чи декілька стандартних курсів, слід написати листа-заявку на електронну адресу вченого секретаря Академії oleksandr.gaysha@nuos.edu.ua, або приходити до ауд. 542 Головного корпусу НУК (пр. Героїв Сталінграду, 9).

За необхідності наші викладачі можуть розробити індивідуальний курс на замовлення з урахуванням побажань конкретного учня, в т.ч. на майже довільні теми з:

- програмування;

- математики;

- фізики;

- іноземних мов;

- інших спеціалізованих дисциплін.

Якщо Вас зацікавила певна тема з довільної галузі знань, Ви можете спробувати звернутися до секретаря Академії за адресою oleksandr.gaysha@nuos.edu.ua та ми разом підберемо Вам кваліфікованого викладача, розробимо тривалість та орієнтовний вміст курсу та встановимо його вартість (60 хвилин роботи за індивідуальним графіком коштує від 75 грн і вище, в залежності від складності матеріалу, що викладається, і того, наскільки він є специфічним, виходить за рамки традиційних програм).

Така можливість створення гнучких індивідуальних курсів може бути корисною для саморозвитку, підтягування з певних проблемних тем (які, наприклад, Ви не зрозуміли з шкільного курсу), підготовки до професійної діяльності (наприклад, вивчення якої-небудь конкретної мови програмування, що, як вважає учень, необхідна йому для роботи в подальшому), кваліфікованої допомоги у написанні позакласних наукових робіт (наприклад, при участі учнів у Малій академії наук, або підготовці якісної доповіді, тощо), і т.д.

Усі учасники, що пройшли індивідуальні курси, отримують про це відповідний документ із вказаною назвою курсу, його обсягом та коротким змістом викладеного матеріалу.
Програми деяких стандартних курсів разом із їх вартістю наводяться нижче.

Програма індивідуального курсу «Користувач ПК» - 12 занять по 1,5 год, 1300 грн. для учнів (для студентів - 1700 грн!)

1. Основні відомості про персональний комп’ютер. Опис комплектуючих ПК.

2. Поняття про операційні системи. Операційні системи сімейства Windows. Загальні принципи роботи в ОС Windows.

3. Основні настройки ОС Windows. Панель керування. Диспетчер задач.

4. Основні принципи роботи із файловою системою ПК. Поняття буферу обміну.

5. Характеристика стандартного програмного забезпечення, вбудованого в ОС Windows.

6. Коротка характеристика мережного апаратного забезпечення. Основи роботи в глобальній мережі Інтернет. Основні принципи роботи з сучасними браузерами.

7. Поняття про інтегровані офісні пакети програм. Опис пакету MS Office. Основи роботи у текстовому редакторі MS Word.

8. Розширені можливості текстового редактору MS Word.

9. Базові можливості електронних таблиць MS Excel.

10. Основні поняття баз даних. Опис простих можливостей MS Access.

11. Графічні редактори: MS Paint, Adobe Photoshop.

12. Екзамен.

Програма індивідуального курсу «Основи програмування» (мова програмування на вибір: С або Паскаль) - 12 занять по 1,5 год, 1300 грн. для учнів (для студентів - 1700 грн!)

1. Основні етапи створення програмного продукту. Типи трансляторів. Опис сучасних мов програмування. Типи інтерфейсів програм.

2. Основні принципи роботи в обраному інтегрованому середовищі розробки. Програма “Hello, World!”.

3. Поняття змінної. Константи. Прості арифметичні операції. Принципи використання відладчика програм.

4. Засоби введення-виведення мови програмування.

5. Логічні операції. Поняття про двійкову систему числення та основи алгебри логіки.

6. Умовний оператор if (повна та скорочена форма).

7. Оператор вибору switch/case.

8. Оператори циклу while, а також do...while/repeat...until.

9. Оператор циклу for. Масиви.

10. Організація підпрограм: функції, процедури.

11. Поняття про структурне програмування. Організація проекту програмного забезпечення у вигляді набору модулів/файлів.

12. Екзамен.

Програма індивідуального курсу «Основи HTML» - 12 занять по 1,5 год, 1300 грн. для учнів (для студентів - 1700 грн!)

1. Основні відомості про Інтернет та World Wide Web. Поняття про технологію клієнт-сервер та протокол HTTP. Інструментальні засоби, вбудовані в браузер та сторонніх виробників.

2. Основні теги, що формують структуру веб-сторінки.

3. Гіперпосилання. Формування структури сайту.

4. Оформлення текстових елементів на веб-сторінках.

5. Оформлення зображень на веб-сторінках.

6. Створення таблиць.

7. Створення макетів форм.

8. Робота з шарами.

9. Робота з фреймами. Блочна структура сторінки.

10. Використання метатегів.

11. Вбудовування об’єктів у веб-сторінки.