Курси з «Програмне забезпечення систем автоматизації бухгалтерського обліку на базі 1С:Підприємство V8»

...

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова приймає активну участь в реалізації Постанови КМУ від 20.03.2013р. № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці».

Приватні підприємці, головні бухгалтера підприємств м. Миколаєва та області закінчили курси з підвищення кваліфікації за напрямом «Програмне забезпечення систем автоматизації бухгалтерського обліку на базі 1С:Підприємство V8».

Слухачі курсів на врученні свідоцтв

Курси з підвищення кваліфікації проводять досвідчені викладачі:

Сертифікований спеціаліст з аудиту,                     Викладач кафедри обліку

практик з 20-літнім стажем,                                     і економічного аналізу НУК
директор аудиторської фірми
Гаманюк Валентина  Василівна                          Баланенко Олена Георгіївна

В ІПДО удосконалюється методика вивчення інструментальних засобів автоматизації управління. На основі договору з компанією Intellect-Service слухачам пропонується освоєння інформаційної системи IC-ПРО.