VI Всеукраїнська науково-технічна конференція "Сучасні проблеми інформаційної безпеки на транспорті"

14 грудня 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки відбулося пленарне засідання VI Всеукраїнської науково-технічної конференції "Сучасні проблеми інформаційної безпеки на транспорті"

14 грудня о 1400 в аудиторії 304 Нового навчального корпусу НУК відбулося пленарне засідання VI Всеукраїнської науково-технічної конференції "Сучасні проблеми інформаційної безпеки на транспорті", на якому були присутні більше 60 учасників.

Відкрив засідання проректор НУК з наукової роботи, завідувач кафедри електрообладнання суден та інформаційної безпеки, доктор технічних наук, професор Блінцов Володимир Степанович. Він привітав учасників і після вступної промови зробив першу доповідь "Сучасні засоби та технології захисту мілководних акваторій від несанкціонованого доступу".

Друга доповідь "Новий підхід до атестації приміщень на захищеність інформації від витоку акустичними каналами" викликала бурхливу наукову дискусію між доповідачем кандидатом технічних наук доцентом С.М. Нужним, проректором В.С. Блінцовим і старшим викладачем Ю.І. Касьяновим.

Цікаву доповідь "Перманентна фонова авторизація без розголошень" зробив кандидат фізико-математичних наук доцент Д.М. Самойленко.

На завершення пленарного засідання до уваги учасників була представлена доповідь студента А.С. Борцова "Дослідження генератора мовоподібної завади за критерієм розбірливості мови".

Цього ж дня відбулися секційні засідання конференції.