Урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки

29 квітня 2016 р. в стінах Нового корпусу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки.

Із успішним завершенням навчання випускників привітали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, професор Є.І. Трушляков, директор Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки, доктор технічних наук, професор Г.В. Павлов і заступник директора ННІАЕ, кандидат технічних наук, доцент Д.О. Жук. Вони побажали молодим фахівцям достойно зустрічати усі життєві труднощі, досягати нових успіхів і ніколи не забувати рідний університет і найкращі студентські роки.

Студентам, які найкраще захистили дипломні роботи, було вручено почесні грамоти.

Шановні випускники! Нехай набуті знання відкриють Вам широку перспективу зростання у Вашій професійній діяльності.

Від щирого серця бажаємо Вам успіхів!