Засідання секції "Інновації в суднових електротехнічних системах та автоматиці"

Засідання секції "Інновації в суднових електротехнічних системах та автоматиці" відбулося 13 жовтня о 1400 в аудиторії 304 Нового навчального корпусу НУК

На ньому було зроблено 6 наукових доповідей представниками Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки самих різних рівнів: від студента 4-го курсу до доктора наук.

Відкрив секційне засідання завідувач кафедри автоматики, доктор технічних наук, професор Хлопенко М. Я. з доповіддю "Стуктурный синтез оптимального стабилизирующего робастного регулятора потокосцепления ротора системы векторного управления электропривода".

Другу доповідь "Мобільний робот для технологічного очищення складних просторових феромагнітних поверхонь" зробили аспірант кафедри комп’ютеризованих систем управління Герасін О. С. і професор Саарландського університету (м. Саарбрюкен, Німеччина) Рудольф Йоахім. Представлені результати викликали бурхливе обговорення аудиторії. Учасники проявили дуже великий інтерес до всіх технічних деталей побудови системи руху роботів і, навіть, пропонували шляхи її удосконалення.

Далі виступили студенти 4-го курсу спеціальності "Комп’ютеризовані системи управління і автоматика": Скакодуб О. С. з доповіддю "Система автоматичного керування пластинчатим транспортером вузла завантаження піролізного реактору" і Шмигельська І. В. з доповіддю "Математичне моделювання гідроприводу вузла вивантаження піролізного  реактору для задач автоматичного керування". Вони представили результати своїх наукових робіт, що виконувались під керівництвом кандидата технічних наук Козлова О. В.

З оглядовою доповіддю "Проблема качества электроэнергии в электроэнергетических системах морских подвижных объектов и ее решение" виступила аспірант кафедри суднових електроенергетичних систем Воскобоєнко К. А.

На завершення секційного засідання до уваги учасників була представлена доповідь студентки магістратури ННІАЕ Осадченко Ю. В. "Высоковольтные передачи постоянного тока".