День відкритих дверей ННІАЕ

8 грудня 2016 р. Навчально-науковий інститут автоматики і електротехніки провів день відкритих дверей для учнів одинадцятих класів Миколаївської загальноосвітньої школи №19 і студентів 4-го курсу Миколаївського політехнічного коледжу.

Навчально-науковий інститут автоматики і електротехніки продовжує активну профорієнтаційну роботу з майбутніми випускниками шкіл та коледжей Миколаєва та області. 8 грудня 2016 р. керівник групи, відповідальної за набір до ННІАЕ, доцент С.М. Новогрецький і заступник директора ННІАЕ з НР доцент О.О.


Черно організували та успішно провели для учнів чергові екскурсії лабораторіями інституту. Цього разу відвідувачами екскурсій стали учні одинадцятих класів Миколаївської загальноосвітньої школи №19 (11 осіб) і студенти 4-го курсу Миколаївського політехнічного коледжу спеціальності "Розробка програмного забезпечення" (12 осіб).


Вони з цікавістю слухали доцентів С.М. Нужного, О.В. Коробка, М.В. Покровського, О.О. Ушкаренка, О.С. Дьяконова і ст. лаборанта О.М. Білая, які розповіли про спеціальності інституту і продемонстрували роботу найновішого лабораторного обладнання, на якому наші студенти проходять навчання.


Учні із задоволенням взяли участь у демонстрації роботи деяких стендів: власноруч з персонального комп’ютера керували швидкістю обертання двигуна (лабораторія №408 кафедри КСУ), з пульта керування запускали насосні установки та генераторні агрегати (лабораторія №108 кафедри ТЕЕС), з мобільного телефона керували рухом робота (лабораторія №418 кафедри ТЕЕС).

На думку організаторів дня відкритих дверей, саме демонстрація високого рівня лабораторної бази та викладацького складу ННІАЕ є найкращою рекламою інституту, оскільки свідчить про високу якість освіти, що отримують наші студенти. Аналогічна екскурсія була проведена 25 листопада 2016 р. для учнів 11-го класу Миколаївського класичного ліцею.