День відкритих дверей для березанських школярів

28 вересня 2017 р. в Новому корпусі НУК відбулася зустріч учнів одинадцятих класів смт Березанка з викладачами університету, в рамках якої проведено екскурсію лабораторіями Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки.

28 вересня 2017 р. до Національного університету кораблебудування завітали учні випускних класів смт Березанка з учителями. Метою візиту було детальне ознайомлення зі спеціальностями НУК, умовами і особливостями вступу та навчання в нашому університеті.

Зустріч відбулася в актовій залі Нового корпусу НУК, де перед учнями виступили викладачі Новогрецький С.М., Літвак О.А., Проскурін А.Ю., Ратушняк І.О. Вони дали майбутнім абітурієнтам корисну інформацію про основні напрямки підготовки в інститутах та факультетах НУК.

Далі, працівники інституту Герасін О.С., Буряк В.С., Стужук І.І., Новогрецький С.М. і Черно О.О. провели цікаву екскурсію по лабораторіях Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки.

Учні мали можливість оцінити високий рівень лабораторної бази університету, що свідчить про високу якість навчання студентів та кваліфікацію майбутніх фахівців.

Організатори зустрічі впевнені, що це обов’язково вплине на рішення березанських випускників при виборі закладу здобуття вищої освіти.