21 − 28 квітня 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки пройшла Всеукраїнська науково-технічна конференція "Сучасні проблеми автоматики та електротехніки"

21 квітня Навчально-науковий інститут розпочав проведення Всеукраїнської науково-технічної конференції "Сучасні проблеми автоматики та електротехніки". У цей день о 1400 в аудиторії 304 Нового навчального корпусу НУК відбулося пленарне засідання конференції, на якому були присутні більше 40 учасників.

Пленарне засідання розпочалося зі вступної промови заступника директора ННІАЕ НУК з наукової роботи, кандидата технічних наук, доцента Черно О.О. Він привітав учасників і оголосив відкриття конференції.

Перша доповідь "Технічна реалізація мікропроцесорної системи керування електромагнітним вібраційним приводом" була зроблена аспірантом кафедри комп’ютеризованих систем управління Поляковим А.В. Наприкінці доповіді він показав цікавий відеозапис із демонстрацією роботи розробленого пристрою.

Аспірант кафедри суднових електроенергетичних систем Пальчиков О.О. зробив доповідь "Показатели технического уровня индукционных электромагнитных систем с вращающимся магнитным полем" за своєю кандидатською дисертацією. Під час обговорення результатів дисертаційних досліджень кандидати технічних наук, доценти Новогрецький С.М. і Черно О.О. висловили зауваження по роботі і надали рекомендації щодо формулювань наукової новизни. В обговоренні також прийняв участь завідувач кафедри автоматики, доктор технічних наук, професор Хлопенко М.Я. Він відзначив високий науковий рівень дисертаційної роботи.

Цікава наукова дискусія виникла між аспірантом Пальчиковим О.О., доцентом Новогрецьким С.М. і аспірантом Прудниковим А.О. під час його доповіді "Гармонический состав тока основной обмотки трехфазного реактора при поперечном подмагничивании магнитопровода".

На завершення пленарного засідання до уваги учасників була представлена доповідь аспіранта кафедри електрообладнання суден та інформаційної безпеки Войтасика А.М. "Розробка структурної схеми системи енергозабезпечення лебідки радіогідроакустичного буя".

Цього ж дня було зроблено доповіді за секціями "Автоматика, інформаційно-керуючі системи і пристрої" і "Перетворювальна техніка та автоматизований електропривод".
Секція "Імпульсні процеси і технології" провела свою роботу 22 квітня на кафедрі імпульсних процесів і технологій під керівництвом завідувача кафедри, директора ІІПТ НАН України, доктора технічних наук, професора Вовченка О.І.

Засідання секції "Підводна техніка та технології" відбулося 28 квітня в лабораторії 18 Старого корпусу НУК. Голова секції − проректор НУК з наукової роботи, завідувач кафедри електрообладнання суден та інформаційної безпеки, доктор технічних наук, професор Блінцов В.С.

За результатами конференції було визначено актуальні та перспективні для подальших наукових досліджень наукові напрямки в галузях автоматики та електротехніки.