17 листопада 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки пройшла Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених "Автоматика та електротехніка"

17 листопада 2016 р. Навчально-науковий інститут автоматики і електротехніки провів Всеукраїнську науково-технічну конференцію студентів та молодих вчених "Автоматика та електротехніка". У цей день о 1400 в аудиторії 304 Нового навчального корпусу НУК відбулося пленарне засідання конференції та засідання секцій "Автоматика, інформаційно-керуючі системи і пристрої" і "Електротехнічні та електротехнологічні системи і комплекси".

В роботі конференції взяли участь 22 студента ННІАЕ і 2 викладача кафедри комп’ютеризованих систем управління кандидати технічних наук Покровський М.В. і Черно О.О. Студентами було зроблено 7 доповідей за тематикою їх дипломних робіт та проектів. За кожною доповіддю студентам було задано багато запитань, висловлено зауваження та рекомендації, які вони будуть враховувати під час подальших наукових досліджень та інженерних розробок.