Новини інституту автоматики та електротехніки

16 листопада 2017 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки відбулася Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених "Автоматика та електротехніка"

28 вересня 2017 р. в Новому корпусі НУК відбулася зустріч учнів одинадцятих класів смт Березанка з викладачами університету, в рамках якої проведено екскурсію лабораторіями Навчально-наукового інституту автоматики і електротехніки.

10 лютого 2017 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки відбувся захист дипломних проектів та магістерських атестаційних робіт за спеціальністю "Комп’ютеризовані системи управління та автоматика". Державну екзаменаційну комісію знову очолили академік НАН України О.В. Кириленко і декан факультету НТУУ «КПІ» В.Я. Жуйков.

15 − 16 грудня 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки пройшла VI Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю "Підводна техніка і технологія"

14 грудня 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки відбулося пленарне засідання VI Всеукраїнської науково-технічної конференції "Сучасні проблеми інформаційної безпеки на транспорті"

8 грудня 2016 р. Навчально-науковий інститут автоматики і електротехніки провів день відкритих дверей для учнів одинадцятих класів Миколаївської загальноосвітньої школи №19 і студентів 4-го курсу Миколаївського політехнічного коледжу.

17 листопада 2016 р. у Навчально-науковому інституті автоматики і електротехніки пройшла Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та молодих вчених "Автоматика та електротехніка"

Засідання секції "Інновації в суднових електротехнічних системах та автоматиці" відбулося 13 жовтня о 1400 в аудиторії 304 Нового навчального корпусу НУК

22 червня 2016 року о 10.00 в ауд. 304 Нового корпусу НУК відбувся семінар «Средства промышленной автоматизации и электропривод Schneider Electric».

Сторінки