Менеджери відзначили День науки в ім'я миру та розвитку

Ніхто достеменно не знає, коли, як і яка саме наука з'явилася першою у світі.

Але існує багато напрямів, завдяки чому науково-технічний прогрес стрімко набирає обертів. Без наукових знань людство не стало би тим, ким є зараз. Тому щороку у листопаді відзначають День науки в ім'я миру та розвитку.

Менеджери розуміють, що наука відіграє одну з найголовніших ролей в світі. Тому активно приймають участь у конференціях, конкурсах наукових робіт, круглих столах і мають значні успіхи. Віримо, що вони сприятимуть розробці та розвитку необхідних перетворень в економіці Миколаївського регіону та України.

Тема 2017 року - «Наука для глобального розуміння». Студенти-менеджери – за зміцнення зв'язків з різними науками. Вони не вивчають фізику або хімію за фахом, але, тим не менш, цікавляться їх прогресом і досягненнями. Тому вирішили відзначити цей день особливо – у Музеї цікавої науки в Одесі.

Це науково-розважальний інтерактивний центр, де зібрано безліч унікальних експонатів у  відділах анатомії, механіки, інжинірингу, оптики та електромагнетизму, лазерна та акустична кімната, планетарій. Тут по-новому можна поглянути на те, що раніше здавалося нудним або складним у вивченні.

Після екскурсії студентів чекала Одеса туристична: Приморский бульвар, реставровані потьомкінські сходи, Театральну площадь, Дерибасівську, Одеський порт.