Новини Факультету економіки моря

Навіть у такі нелегкі часи доблесні захисники України прагнуть отримати мирну професію!

Факультет економіки моря цікавий не лише як осередок унікальної економічної освіти та центр актуальних наукових досліджень.

На кафедрі фінансів відбувся захист дипломних робіт бакалаврів.

Нещодавно весь колектив завітав на святкування 70-річного ювілею професора кафедри менеджменту, к.т.н. Фатєєва Миколи Володимировича.

Про них розповів учасникам українсько-китайської літньої школи декан ФЕМ, професор Парсяк В.Н.

Організація тісної взаємодії ВНЗ і роботодавців – одне з актуальних завдань розвитку економіки, знань.

В статті 65 Закону України «Про вищу освіту» вказано, що наукова, науково-технічна та інноваційна діяльність у вищих навчальних закладах є невід’ємною складовою освітньої діяльності і провадиться з метою інтеграції наукової, освітньої і виробничої діяльності в системі вищої освіти.

Європейський банк реконструкції і розвитку відкрив четвертий представницький офіс в Одесі, таким чином, завершивши формування цих офісів в Україні.

Кожний, кому пощастило навчатися на Факультеті економіки моря, назавжди залишить в пам'яті безліч яскравих подій, якими наповнений чи не кожен день перебування у його стінах.

На зустріч з міністром освіти і науки України Лілією Михайлівною Гриневич, яка відбулася в Національному університеті кораблебудування, завітали, природньо, викладачі та студенти Факультету економіки моря.

Сторінки