Новини факультету екологічної та техногенної безпеки

Вітаємо всіх з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища.

25 березня 2016 року в стінах Головного корпусу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Факультету екологічної та техногенної безпеки.

Аудиторія Вченої ради Головного корпусу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за час своєї роботи була свідком багатьох подій: захистів докторських та кандидатських дисертацій, наукових конференцій різного рівня за різноманітними актуальними напрямками, наукових і навчальних семінарів та ін.

...

2 липня в ауд. 360 відбувся перший випуск студентів факультету екологічної та техногенної безпеки НУК.

23 травня студенти кафедри екологічної безпеки НУК разом з науково-педагогічними працівниками відвідали ПАТ "Баштанський сирзавод".

Презентаційний відеоролик про Факультет екологічної та техногенної безпеки НУК: історична довідка, напрямки підготовки, дозвілля та можливості для студентів, працевлаштування випускників.

Кафедра екологічної безпеки НУК продовжує готувати базу відпочинку Університету до літнього періоду. На цей раз викладачі кафедри привезли сюди студентів першого курсу групи 1271 для проходження практики.

Дорогі жінки Національного Університету Кораблебудування!

Прошло почти уже 4 месяца с того момента, как мы, украинские студенты, приступили к учёбе в Великобритании. И вот, в конце января, завершился первый семестр нашего обучения в Глиндорском университете. Позади остался нелёгкий период адаптации к самостоятельной жизни в другой стране и учёбе в рамках новой для нас системы образования. Пришло время подвести первые итоги и ответить на вопрос: какова же она, студенческая жизнь по Гринвичу?

Сторінки