Новини РМН

05 грудня на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова відбулася респект-зустріч «Наукове надбання Миколаївщини: 75 років успіху», у якій активну участь взяли представники Ради молодих науковців нашого університету.

28 листопада на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся IV обласний конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів "Енергія - 2012". Науковці НУК к.т.н., доц. Гайша О.О. та к.х.н., доц. Мащенко В.В. взяли активну участь в роботі журі, а к.т.н., доц. Харитонов Ю.М. зробив доповідь про розробки науковців Миколаївщини та зокрема нашого університету у галузі енергозбереження.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі "Кращий молодий науковець НУК" 2012 року усіх студентів, аспірантів та молодих науковців, які мають публікації або інші наукові здобутки у 2012 році.

Реєстрація для участі у форумі завершена. Просимо усіх, хто зареєструвався, зробити усну доповідь 25 травня 2012 року.

Продовжується реєстрація у форумі молодих науковців "Макаровські читання" 2012 року. Запрошуємо усіх студентів, аспірантів, молодих науковців нашого університету та інших організацій взяти участь у форумі.

Увага! 25 травня в НУК відбудеться щорічний Форум молодих науковців "Макаровські читання". Запрошуємо взяти участь у роботі форуму всіх студентів, аспірантів, молодих викладачів НУК та інших організацій (віком до 35 років), що займаються науковою діяльністю.

Підбито підсумки конкурсу "Кращий молодий науковець НУК" за результатами роботи студентів, аспірантів та молодих науковців за 2011 рік.

Триває конкурс "Кращий молодий науковець НУК". Термін збору анкетних даних продовжено до 25 грудня 2011 року.

Завершено прийом заявок на участь у Форумі молодих науковців НУК "Макаровські читання". Всіх учасників, які надіслали свої тези, запрошуємо 19 травня о 13.00 в ауд. 360 Головного корпусу.

Завершується реєстрація у Форумі "Макаровські читання", в якому можуть брати участь студенти, аспіранти та молоді науковці НУК віком до 35 років.

Сторінки