Новини ННЦЕИ

В рамках утверждённого курса на создание университета Европейского типа и вхождения НУК в мировой рынок образовательных и научных услуг 10 февраля НУК им адм. Макарова посетила с рабочим визитом делегация японской судостроительной компании Oshima Shipbuilding, которая специализируется на выпуске высоко-тонажных сухогрузов.

12 травня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макрова відбулось урочисте відкриття Навчально-наукового центру Європейської інтеграції.

У рамках угоди про співробітництво в галузі культури, освіти та науки між Урядами Італії та України Міністерство закордонних справ Італійської Республіки надає гранти на навчання, стажування та дослідження в італійських вищих навчальних закладах.

Черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів за Програмою Fulbright Graduate Student Program.

6 та 7 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся українсько-німецький форум «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики». Організаторами форуму виступили Міністерство освіти і науки України та Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина. Участь у заході взяла також делегація Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, на чолі з ректором Сергієм Рижковим, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Євгеном Трушляковим та керівником Навчально-наукового центру європейської інтеграції Ростиславом Рижковим.