Новини НДЧ

Міністерство освіти і науки проводить 15-17 травня 2018 року Всеукраїнський фестиваль інновацій.

З метою забезпечення підготовки проектів регіонального розвитку відповідно до вимог Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 № 827, департамент інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти і науки просить до 18 вересня 2017 р. надіслати пропозиції щодо проектів регіонального розвитку, які відповідають конкурсним умовам відбору.

Лист від Ради молодих учених при МОН України

Надійшов лист від голови Ради молодих учених при МОН з додатковою інформацією про конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених. Всіх, хто бажає взяти участь у цьому конкурсі, просимо звернути увагу!

З 3 липня 2017 року оголошено конкурсний відбір у 2017 році проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, подальше виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального державного бюджету згідно з перерахованими у наказі тематиками.

Відповідно до рішення Конкурсної комісії винахід «Установка для безперервного піролізу подрібнених полімерних відходів з системою їх подачі в реактор» (патент № 110424) визнано кращим у галузевій номінації «Переробка промислових та побутових відходів». Ця відзнака свідчить про вагомий внесок НУК в розвиток інноваційної діяльності в Україні.

27-29 вересня 2017 року Міністерством освіти і науки України спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка проводитиметься Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році!

Запрошуємо Вас взяти участь у VII Міжнародній науково-технічній конференції «Інновації в суднобудуванні та океанотехніці», яка відбудеться 12-14 жовтня 2016 р. на базі Національного університету кораблебудування ім адм. Макарова

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 545 від 20.05.2016р. оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих учених, виконання яких розпочнеться у 2016 році за кошти держбюджету

Сторінки