Черговий випуск спеціалістів та магістрів у Машинобудівному навчально-науковому інституті НУК

У лютому 2017 року 104 випускника денної форми навчання та 18 студентів заочної форми навчання Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК на засіданнях Державних екзаменаційних комісій з випуску спеціалістів та магістрів успішно захистили свої дипломні проекти та магістерські роботи.

Знання студентів оцінювали комісії, очолювані авторитетними спеціалістами у відповідних галузях: Кулішов Сергій Борисович – к.т.н., заступник генерального конструктора ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” з нової техніки; Шумило Олександр Миколайович – к.т.н., декан судномеханічного факультету Одеського національного морського університету; Гацура Володимир Ярославович – к.е.н., голова ради директорів ТОВ «АПК Євгройл»; Ваколюк Михайло Степанович – Головний інженер Публічно-акціонерного товариства “Миколаївська ТЕЦ”; Ткаченко Веніамін Сергійович – технічний директор ПАТ «Завод «Екватор»; Просандєєв Анатолій Миколайович – голова Державної кваліфікаційної комісії з підтвердження кваліфікацій суднових механіків, суднових електромеханіків та суднових рефрижераторних механіків, механік І розряду; Ободов Володимир Іванович – директор Дочірнього підприємства «Спеціальне проектне конструкторське налагоджувальне бюро «ТОР»; Остапчук Іван Миколайович – заступник головного технолога державного підприємства “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря-Машпроект”; Фістік Олександр Григорович – головний технолог ДП НВКГ „Зоря-Машпроект”.

Робота комісій проходила в діловій та доброзичливій обстановці. На засіданнях були присутні студенти-дипломники, старшокурсники денної форми навчання, спеціалісти проектних та виробничих організацій різних форм власності.

3 березня 2017 року пройшло урочисте вручення дипломів випускникам машинобудівного навчально-наукового інституту НУК.

Бажаємо випускникам Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК подальших успіхів!