18-20 травня 2016 року в Одеському національному політехнічному університет змагались команди 24 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації загальною кількістю близько 70 учасників.

Команда НУК імені адмірала Макарова була представлена  студентами Кузьменко В.С. (гр. 5261), Бороздіним  Є.М. та Сергієнко Н. В.( гр. 2263 ст).

За результатами Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт з технології машинобудування дипломний проект студента гр. 6261 Крисенко І.В. посів перше місце і був нагороджений дипломом І ступеня (керівник д-р техн. наук, проф. Ткач М.Р.); дипломна робота бакалавра Бортняк І.В. (гр. 5267 ктз) посіла третє місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня (керівник канд. техн. наук, доцент Ніколаєв О.Л.). Студент Кузьменко В.С. нагороджений грамотою за оригінальні технічні рішення.

Щиро вітаємо учасників з високими досягненнями та бажаємо подальших творчих успіхів.