Зустріч студентів Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК з потенційними роботодавцями

Співробітництво з потенційними замовниками головної продукції Машинобудівного інституту – майбутніми фахівцями в галузі енергетики та машинобудування є одним з найважливіших питань колективу МННІ.

15 вересня у Старому корпусі нашого університету відбулася зустріч студентів МННІ з представниками Бериславського машинобудівного заводу. Підприємство спеціалізується на випуску більш як 300 найменувань продукції для тепловозних та суднових двигунів. Завод оснащений сучасним обладнанням, щорічно оновлює асортимент продукції та нарощує виробничі потужності, тому одне із важливих питань для підприємства – забезпечення кваліфікованими кадрами.
Фахівці заводу познайомили своїх майбутніх колег з умовами праці та соціального захисту на підприємстві, поділилися деякими «секретами» сучасного виробництва, відповіли на запитання зацікавлених слухачів.
В зустрічі приймали участь представники дирекції МННІ, завідувачі та викладачі випускаючих кафедр.