Новини машинобудівного інституту

Завдяки підтримки профспілкового комітету НУК, відбулася подорож співробітників Машинобудівного інституту до міста Одеса. Слід зазначити, що у подорожи приймали участь й співробітники інших підрозділів НУК, які працюють у Старому корпусі.

Співробітництво з потенційними замовниками головної продукції Машинобудівного інституту – майбутніми фахівцями в галузі енергетики та машинобудування є одним з найважливіших питань колективу МННІ.

У лютому 2017 року 104 випускника денної форми навчання та 18 студентів заочної форми навчання Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК на засіданнях Державних екзаменаційних комісій з випуску спеціалістів та магістрів успішно захистили свої дипломні проекти та магістерські роботи.

27 січня 2017 року в Машинобудівному навчально-науковому інституті НУК вшановували пам'ять відомого вченого та освітянина, Заслуженого працівника освіти України, професора Рижкова Сергія Васильовичу в зв’язку з дев’яносторіччям від дня народження.

23 листопада 2016 року в Старому корпусі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова почалася робота IV Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасний стан та проблеми двигунобудування».

26 жовтня 2016 року в Старому корпусі НУК відбулося відкриття IV Міжнародної науково-технічної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ».

This year, IMO's Day of the Seafarer campaign wants to celebrate seafarers and let the world know how and why seafarers are indispensable to everyone.

18-20 травня 2016 року в Одеському національному політехнічному університет змагались команди 24 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації загальною кількістю близько 70 учасників.

12 квітня 2016 року відбулося чергове засідання науково-технічної ради з «Двигунів, енергетичних установок та технології машинобудування» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

...

Сторінки