Спорт

Президент України Петро Порошенко указом №360/2017 призначив стипендії видатним спортсменам з паралімпійских і дефлімпійских видах спорту і їх тренерам.

...

Україна завершила чемпіонат світу в Будапешті командним золотом дівчат-шаблісток – студенток українських вузів. У фіналі збірна команда України у складі нашої Ольги Харлан, Галини Пундик, Олени Вороніної та Аліни Комащук вперше за останні роки перемогли збірну Росії.

Студентка НУК, всесвітньо відома спортсменка, Олімпійська чемпіонка Пекіну та бронзова призерка Лондону, чотирьохразова чемпіонка Європи, чемпіонка всесвітньої універсіади 2013 в Казані, перший номер світового рейтингу - Ольга Харлан в безкомпромісній боротьбі завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті, 2013!

Найкраща шаблістка України та Європи, студентка НУК Ольга Харлан тріумфувала на чемпіонаті Європи з фехтування у Загребі (Хорватія).

У період травневих свят з ініціативи Воронова Ігоря та Цапенко Андрія Cтудентською радою гуртожитку №1 НУК ім. адм. Макарова були проведені спортивні змагання під назвою «MASS» (масовий спорт).

21 березня в спортивному залі Нового корпусу НУК відбулося урочисте відкриття Турніру пам’яті професора Александрова. Це 20-ті ювілейні змагання, присвячені, зокрема, 20-річчю НВО «Аміко» та кафедри морського приладобудування НУК – «КаПри».

Мрії українців старшого покоління поступово здійснюються. Українська молодь, студентство відкриває для себе Європу, і саме головне, навчається жити по-європейські. Все більше студентів НУК відвідують Європу для навчання і подорожування. Пропонуємо шановним відвідувачам нашого сайту враження студентки НУК Інни Гавриленко, яка побувала в Британії.

Про пані Олю наша громада і наші студенти знають доволі багато. Національний університет кораблебудування пишається нею і уважно слідкує за значними подіями її життя.

Після того як угорські і світові агентства розповіли інформацію про мужність української "Попелюшки", – миколаївської студентки Гуманітарного інституту НУК Валентини Кілярської її слава дійшла і до України.

Сторінки