Віртуальна екскурсія «Електронні освітні ресурси Наукової бібліотеки НУК»

...

8 вересня, в рамках акції «Тиждень активації першокурсника», співробітники Електронного читального залу (ЕЧЗ НБ НУК) провели віртуальну екскурсію «Електронні освітні ресурси Наукової бібліотеки НУК» для студентів першого курсу спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Головна мета екскурсії – ознайомити присутніх студентів з електронними інформаційними ресурсами Наукової бібліотеки НУК: електронним каталогом та БД, веб-сайтом, інституційним репозитарієм, електронною бібліотекою, бібліографічними та вебліографічними покажчиками, віртуальними виставками.

Зацікавили учасників заходу і матеріали, представлені під час огляду навчальних електронних ресурсів для студентів першого курсу, розробленого завідуючою ЕЧЗ НБ НУК Корольовою Т. Д.

Сподіваємось, що надана можливість ознайомитись з електронними інформаційними ресурсами Наукової бібліотеки НУК сприятиме подальшій навчальній та дослідній роботі студентів.

Корольова Т.Д.,
завідуюча ЕЧЗ НБ НУК