Пролетів 4 день зимової наукової школи «Еліта майбутнього»

В той час, поки звичайні діти відпочивають на канікулах, переможці міських олімпіад працюють у НУК…

11 січня учні зимової школи розділилися: 8-класники поїхали у Новий корпус НУК, де прослухали чудову лекцію з робототехніки, яка супроводжувалася надзвичайно цікавими демонстраціями та можливістю покерувати різноманітними роботами власноруч. Лекцію провів доцент кафедри ТЕЕС Ушкаренко Олександр Олегович.

Після перерви молодша група поринула у вир захоплюючих подорожей та відправилася у віртуальну екскурсію до Індонезії під керівництвом «гіда», нашої випускниці Кірільчук Марини, яка тривалий час живе у цій екзотичній країні (і прийшла до нас за запрошенням Тимченко Інни Вікторівни). Наприкінці молодша група навіть отримала домашнє завдання від доцента Тимченко І.В., що полягає у розробці невеличкого проекту із подальшим його захистом та презентацією громадськості.

Старша група працювала у Головному корпусі НУК. По-перше, завідувач кафедри вищої математики Гайша Олександр Олександрович провів лекцію на тему «Фізичні основи пошуку позаземного життя та можливості міжзоряних перельотів уже сьогодні». Матеріал викликав чимало питань як фізичного, так і філософського характеру серед присутніх.

Після кава-брейку, технічну допомогу в організації якого здійснювали студенти гр. 2141 Багрій М. та Король В., учасники перейшли до кафедри менеджменту, де у шикарній обстановці прослухали лекцію на тему «Виробничі ресурси» та взяли участь у ділових іграх «Образ менеджера-чоловіка та менеджера-жінки», «Класифікація ресурсів за призначенням». Заняття проводила аспірантка кафедри менеджменту Арчибісова Дар’я Станіславівна.

В кінці четвертого дня школи більшість дітей були надзвичайно задоволеними та відмітили досить інтенсивний графік роботи школи.