ВІТАННЯ РЕКТОРА НУК З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил! Дорогі НУКівці!

 

 

 

 

Вітаю вас з  Днем захисника України!

День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність.
Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, вояки УПА, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Нинішній український воїн, який захищає українську державність у зоні АТО – спадкоємець нескорених, - тих, хто боронив кордони й безпеку своєї землі впродовж століть, часто в неймовірно складних умовах відсутності державності та атак значно сильніших ворогів.

Нехай це свято стане ще однією сходинкою у вихованні молоді, стане взірцем реального патріотизму для кожної чесної людини, наочним свідченням єдності усіх поколінь нашого народу !

Сьогодні ми також складаємо подяку нашим волонтерам, які в складних умовах підтримували наших воїнів, доставляли їм вісті з дому, їжу, одяг, медикаменти, щоб бійці відчували увагу та допомогу земляків.

Мої поздоровлення сьогодні адресовані захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі.

Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, довгих років мирного життя, уваги турботи рідних і близьких .

Із Днем захисникаУкраїни! Зі святом!

Слава великому українськомународові!

Слава йогозахисникам!

Слава незалежній та нескоренійУкраїні!

РЕКТОР  НУК   Сергій    Рижков