Вибори ректора: інформаційне повідомлення № 4

...

Почався новий етап підготовки до виборів ректора НУК. Підрозділи і групи підрозділів проводять збори трудових колективів. На цих зборах обираються кандидати у представники (виборщики) на виборах ректора НУК і делегати конференції непедагогічних працівників НУК. На цій конференції делегати таємним голосуванням оберуть кандидатів у виборщики і вони стануть легітимними представниками чисельного непедагогічного колективу НУК і віддадуть свої голоси за кандидатів у ректори НУК, Ніхто не має права вказувати їм за кого із претендентів голосувати. Протягом останніх двох тижнів січня такі збори будуть проведені в усіх підрозділах. Першими такі збори проведе об’єднана група працівників Навчально-наукового гуманітарного інституту і Факультету морського права – 10 січня 2018 року.

12.01.2018 пройдуть збори в Херсонській і Первомайській філії. Того ж дня відбудуться збори в колективах Кораблебудівного інституту і Інституту автоматики і електротехніки. 16.01.2018 відбудуться загальні збори Факультету економіки моря. 18.01.2018 – збори Факультету екології і техногенної безпеки і Факультету морської інфраструктури. За підсумками зборів оформлюється лист присутності працівників який підтверджує легітимність зборів і протокол зборів із зазначенням тих хто обраний делегатом конференції і кандидатом у представники (виборщики) на виборах
ректора НУК.

Оргкомітет вітає всіх з Різдвом Христовим! Бажаємо всяких гараздів співробітникам НУК і їхнім родинам!